Transport 2017-05-05T09:15:50+00:00

Transport osób

Nasza firma od kilkunastu lat świadczy usługi transportu osób. Posiadamy tytuł licencjonowanego przewoźnika, oraz sprawdzoną flotę pojazdów dzięki której możemy zagwarantować bezpieczną podróż. Posiadane przez nasz pojazdy to autobus turystyczny oraz nowoczesne busy znanych marek dostosowane do komfortowego przewozu osób.

Nasza flota składa się z 4 samochodów mogących pomieścić po 8 osób każdy oraz autobusu mieszczącego 15 osób. Specjalizujemy się w obsłudze zorganizowanych grup, rodzin, wycieczek oraz impres firmowych.

Poruszamy się głownie po drogach Warmii i Mazur, aczkolwiek oferujemy transport na terenie całego kraju. Z uwagi na niedaleko położone lotnisko w Szymanach oferujemy Państwu odbiór jak również transfer osób lotnisko.

NASZA FLOTA

Posiadamy autokar turystyczny mieszczący 15 osób, oraz 4 busy mogące pomieścić 8 osób każdy. Zapewniamy transport zorganizowanych grup do 45 osób. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od świtu do zmierzchu – codziennie, 7 dni w tygodniu. Zapewniając transport osób, bagaży oraz sprzętu niezbędnego do pokonania wybranej przez Państwa trasy szlaku kajakowego Krutyni.

Działamy sprawnie i szybko na bieżąco dostosowując się do Państwa potrzeb i oczekiwań, tak aby czas spędzony na oczekiwaniu na transport zminimalizować do zaledwie kilku minut.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Transport kajaków

Od samego początku istnienia nasza firma świadczy usługi transportu kajaków. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz flotę pojazdów mogącą szybko i sprawnie dostarczyć każdą ilość kajaków na wybrany przez Państwa szlak kajakowy.

Przyczepy do transportowe mogą pomieścić do 15 kajaków wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, czyli wiosłami i kamizelkami ratunkowymi.

Zapewniamy transport osób wraz ze sprzętem na wybrany odcinek szlaku, a następnie odbiór z umówionego punktu. Dzięki temu nie są Państwo zobowiązani do pokonania określonego odcinka, a trasy mogą układać samodzielnie.